Vicky Kaushal, düğününden komik bir hikayeyle Amitabh Bachchan’ı güldürüyor

şermin

Member
Bu Cuma, Vicky Kaushal ve Manushi Chillar popüler yarışma programı Kaun Banega Crorepati 15’te izlenecek. Oyuncular programda yakında çıkacak olan The Great Indian Family filmini tanıtacaklar. Programın yeni tanıtımında sunucu Amitabh Bachchan’ın Vicky’nin onunla evliliğiyle ilgili komik hikayesiyle dalga geçtiği görülüyor.
Katrina Kaif. İkili, Aralık 2021’de Rajasthan’da evlendi. (Ayrıca okuyun: Sarojini Naidu, kastlar arası evlilikte Harivansh Rai Bachchan’ı destekledi, KBC 15’teki Amitabh Bachchan’ı hatırlıyor)

Vicky Kaushal, Kaun Banega Crorepati 15’te Amitabh Bachchan’a eşlik edecek.
Vicky’ye bir soru

Gösteri sırasında bir yarışmacı Vicky’ye kendisinin ve Katrina’nın Jodhpur’daki düğününü ve düğün menüsünü sorar. “Sir Vicky ji se ek sahaal hai. “Vicky’ye bir sorum var efendim. Katılımcı “Düğününüzün menüsünü kim seçti?” diye sordu.

Vicky yanıtladı, “Jo nashta tha woh maine karar kia tha kyuki usme chole bhature, aloo ke parathe, sen sab yapmalısın.” Akşam Yemeği Katrina ne karar, Kia. Kyuki waise bhi kisi kaaranwarsh, 8 baje ke baad Punjabiyon ko koi farak nahi padta kya kha rahe hain (Ben chole bhature ve aloo ke parathe içeren kahvaltıyı seçtim. Katrina akşam yemeğini seçti çünkü bir nedenden dolayı – bir içkiyle işaret etti – Pencaplılar don’ akşam 8’den sonra ne yedikleri umurumda değil.)”

Vicky’nin cevabı seyirciyi ve Amitabh Bachchan’ı güldürdü. Hayranlar da paylaşımın altına gülen emojiler bıraktı.

Büyük Hint ailesi hakkında

Büyük Hint Ailesi’nde Vicky, Pandit ailesinden bir bhajan şarkıcısını canlandırıyor. Ancak çok geçmeden aslında Müslüman olabileceğini ve evinde başına bela olabilecek şok edici açıklamayla yüzleşmek zorunda kalacağını öğrenir. Manushi filmde aşkını canlandırıyor.

“Büyük Hint Ailesi kalbinize dokunacak basit, küçük bir kasaba hikayesi. Hindistan’ın kalbinde geçen film, aile üyelerinin birbirleriyle paylaştığı kırılmaz bağı konu alıyor. Durumların bu bağı nasıl test edebileceğini gösteriyor.” Vicky Kaushal yaptığı açıklamada, “Hintli bir ailenin her üyesi arasındaki bu duygusal bağ aslında çok yoğun ve ne kadar güçlü” dedi. Filmin yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya yapıyor ve 22 Eylül’de gösterime girecek.