Viral hale gelen CID görevlisi Viivek Mashru ile tanışın: Başlangıçta CID ile üç aylık sözleşmem vardı, sonunda altı yıllığına işe alındım

şermin

Member
“Onu tanıyorsanız, çocukluğunuz harikaydı” başlığını okuyun ve fotoğrafı, sosyal medyayı nostaljik bir zirveye taşımaya yetti. Kült dizi CID’de Müfettiş Vivek rolünü oynayan Viivek Mashru, viral olduğundan beri şaşkına döndü.

Viral hale gelen CID görevlisi Viivek Mashru ile tanışın: Başlangıçta CID ile üç aylık sözleşmem vardı, sonunda altı yıllığına işe alındım

“İngilizce öğretmeni olan eşim bana resmimin viral olduğunu söyledi. Benim başıma böyle bir şey geleceğini hiç düşünmezdim, bunu diğer insanlarda hep görürsünüz. Alçakgönüllüyüm, diye haykırıyor. Ve birçoğunu şok eden şey, artık Bangalore’daki bir üniversitede profesör olduğunu iddia eden bir tweet oldu.

Teknik olarak havayı temizler. “Böyle düşünmene sevindim. Üniversitenin bütün bir bölümünün işlevini denetlerim, bu bir yönetim pozisyonudur. Şimdi temmuz ayında burada duracağım ve yeni okullar kurmaya başlayacağım” diyor.

2012 yılının Haziran ayında oyunculuğu bırakmıştı ve geriye dönüp bakalı tam 11 yıl oldu. Ayrıca kriminal polise nasıl girdiğini ve orada altı yıl kaldığını da anlatıyor. “Kishore Namit’te eğitimimi tamamlamıştım ve sonra annem bana CID yapımcılarının bir subay rolü aradıklarını söyledi. Talaash Operasyonu adlı tüm Hindistan’ı kapsayan bir yarışma düzenlediler. Seçmelere katıldım ve seçildim. Anneannem ve dedem dizinin hevesli hayranlarıydı ve severek izliyorlardı. Oyuncu seçimim açıklanmadan kısa bir süre önce anneannem vefat etti, çok duygulandım” diyor.

Mashru’nun orijinal sözleşmesi yalnızca üç ay sürdü, ancak dizinin yaratıcısı sözleşmeyi uzatmaya devam etti ve sonunda altı yıllık bir sözleşme ile sona erdi.

Sonra güzel bir gün oyunculuğu bırakmaya karar verdi ve Hint Himalayalarında sırt çantasıyla gezmeye devam etti. Döndükten sonra kariyerini ilerletmeye karar verdi ve yüksek öğrenimini Singapur’da Uluslararası İşletme Yüksek Lisansı olarak tamamladı. Bir şey diğerine yol açtı ve sonunda kuzeninin düğünü için düğün planlayıcısı oldu, babasının işini yönetti ve bir STK için çalıştı. Ayrıca Veri Bilimi ve İş Analitiği alanında Yüksek Lisans Diplomasına sahiptir.

Ancak Mashru, aktörden sıradan kişiye geçişin zor olduğunu kabul ediyor. “Çünkü çok övgü alan bir oyuncuyum – hayır, bir sinyali bozarsam benden bir santim bile almazlar, polis beni durdurur, dedektif ekibinde olduğumu anlar, selam verir ve izin verirdi.” imza almaya gidersem…” Shirdi’ye gittim, beni VIP darshan’a götürdüler… ve sonra normal bir şekilde otobüsle seyahat ettim ve sıralarda bekledim. Geçiş zordu. Ama Allah’ın izniyle iyi bir ekosistemim oldu” diyor.

• YAZAR HAKKINDA

Rishabh Suri, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için film, televizyon ve OTT hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün