Vivian Dsena artık İslam’ı takip ettiğini açıklıyor; karısı ve kızı hakkında konuşuyor

şermin

Member
Oyuncu Vivian Dsena, ikinci evliliğiyle ilgili sessizliği bozarken, 4 aylık kızı Layan Vivian Dsena’nın babası olduğunu da açıkladı. Yeni bir röportajda Vivian, eski bir gazeteci olan eşi Nouran Aly ile yaklaşık bir yıl önce Mısır’da evlendiklerini söyledi. (Ayrıca okuyun | Vivian Dsena Eski Mısırlı Gazeteciyle Evlendi, ‘İşini Bırakmak Onun Kararıydı’ Diyor)

Vivian Dsena: En sevdiğim alıntı: Kendi işine bak. Hayat, kalbinle istediğini yapmaktan ibarettir.”

Oyuncu ayrıca 2019 Ramazan ayında İslam’ı takip etmeye başladığını söyledi. Vivian, “günde beş vakit dua ederek çok fazla huzur ve rahatlık bulduğunu” açıkladı. Vivian daha önce aktör Vahbiz Dorabjee ile evliydi. Düğümü 2013’te bağladılar ancak 2016’da boşanma davası açtılar. Boşanmaları 2021’de kesinleşti.

Times of India ile yaptığı röportajda Vivian, “Evet, evliyim ve dört aylık bir kızım var. Bunda büyütülecek ne var ve bu nasıl kimseyi ilgilendirmez? Evliliğimi ve kızımın gelişini haber verecektik ama doğru zaman olduğunu düşündüm. Yaklaşık bir yıl önce Mısır’da samimi bir törenle Nouran’la evlendim. Baba olmak bir hayalin gerçekleşmesi ve en güzel duygudur. Bebeğimi her kucağıma aldığımda kendimi doğmuş gibi hissediyorum. Daha ne isteyebilirdim ki? Kızımızın adını Layan Vivian Dsena koyduk.”

“Özel ve profesyonel hayatımı birbirinden ayırmak istediğimi her zaman dile getirdim. Ailemin ilgi odağı olmasını istemiyorum, Nouran da istemiyor. Aileme karşı çok koruyucuyum. Hayatımda pek bir şey değişmedi. Hristiyan olarak doğdum ve şimdi İslam’ı takip ediyorum. 2019’da mübarek Ramazan ayında İslam’ı takip etmeye başladım. Günde beş vakit namaz kılmakta çok huzur ve rahatlık buluyorum. Bu yüzden, burada tüm istenmeyen spekülasyonları bir kenara bırakıyorum.”

Vivian ilk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Kasamh Se ile yaptı. Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa, Pyaar Kii Ye Ek Kahaani, Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon, Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki ve diğerleri dahil olmak üzere birçok dizide rol aldı. En son geçen yıl Eylül ayında sona eren Sirf Tum adlı TV programında görüldü. Şu sıralar Sirf Tum dizisinde rol almaktadır.