Whitney Way Thore 100 Pound Verdiğini Açıkladı: 'Tıbbi Müdahale Yok'

şermin

Member
My Big Fat Fabulous Life'ın yıldızı Whitney Way Thore, 100 kilo verdiğini açıkladı. Thore, bir Instagram gönderisinde kilo vermede yeni bir dönüm noktasına ulaştığından bahsetti.

'My Big Fat Fabulous Life' yıldızı Whitney Way Thore 100 kilo verdiğini açıkladı (Whitneywaythore/Instagram)

Bazı takipçilerinin, babasının doğum günü kutlamalarını gösteren bir Haberda daha zayıf göründüğünü belirtmeleri üzerine kilo kaybına değindi. Birçoğu ameliyat olup olmadığını merak etti.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

“Ameliyat mı oldun?! Daha önce bir Instagram kullanıcısı, bedeninin yarısı kadar görünüyorsun!” diye sormuştu. Bir diğeri şöyle dedi: “Çok daha zayıf görünüyorsun! Sırrın ne?”

“Kilo vermek için herhangi bir tıbbi müdahaleye başvurmadım”

“Bu konuyu açmaktan nefret ediyorum ama hayır, kilo vermek için tıbbi bir prosedür uygulamadım. 2015 yılında (Sezon 1) 385 pound ağırlığındaydım. 2018 yılında 50 kilo verdim. Annem hastalanıp sonunda öldüğünde, 50 dolar daha kaybettim.” Thore, Instagram'da kendi Habersunun başlığını düzenledi. Başlıkta daha önce şöyle yazıyordu: “Babamın doğum gününü kutlamak için ne yaptığımızı tahmin edebilen var mı?”

“285 kiloyum ve bu ağırlığı neredeyse bir yıldır koruyorum. Hayatımda ikinci kez 100 kilo verdim. Hala çok şişmanım. İltifatlarınız için teşekkür ederim, ancak vücuduma bakmayı gerçekten sevmiyorum ve başkalarının da bunu yapmasından hoşlanmıyorum.” diye ekledi 39 yaşındaki oyuncu.

'Mutlu ve sağlıklı'

Birçoğu Haberya yorum yaptı ve bir tanesi şöyle dedi: “Sen çok tatlısın, güzelsin ve akıllısın Whitney!

Tanrı seni, aileni ve arkadaşlarını korusun!” Bir kullanıcı “İyi eğlenceler kızım, hiç Mardi Gras'a gitmedim, her zamanki gibi çok güzel görünüyorsun kardeşim” derken bir başka kullanıcı şöyle yazdı: “Hiç Barb yemedin” Bakın bu Habernun sonunda olduğundan daha benzer.” Bir kullanıcı, “Annem, 'Ah, çok güzel görünüyor!' dedi” dedi.

“Kesinlikle muhteşem görünüyorsun!!!!!!!!!” Bir kullanıcı şunu yazarken, bir diğeri şöyle dedi: “Kesinlikle harika görünüyorsun!” Umarım baban doğum günü kutlamasından keyif alır.” “Bu Haberyu gördüm ve aklıma iki kelime geldi. akıl. Mutlu ve sağlıklı,” yorumunu yaptı biri.