“Yaşıyorum ve iyiyim”: Eski Bachelorette yıldızı Josh Seiter Haberda ölümü yalanladı

şermin

Member
ABC’nin flört realite şovu The Bachelorette’in eski yarışmacısı Josh Seiter, Salı günü Instagram’da hayranlarına bir Haber mesajı yayınlayarak ölüm haberlerini yalanladı. Seiter, hayranlarına Instagram hesabının hacklendiğini ve bundan sorumlu kişiyi bulmaya çalıştığını bildirdi.

Josh Seiter (Instagram/@josh_seiter_official)

Seiter Haber mesajında şunları söyledi: “Hey arkadaşlar, gördüğünüz gibi hayattayım ve iyiyim. Hesabım hacklendi.”

“Son 24 saattir umutsuzca kendimi bu işin içine sokmaya çalışıyorum. “Birisi benim akıl hastalığımla, depresyon ve intihar girişimleriyle yaşadığım mücadelelerle alay ederek acımasız bir şaka yaptı” diye devam etti.

“Bu yazıyı yazarken yaşattığın acı için üzgünüm. Az önce hesabıma geri döndüm. Bunun arkasında kimin olduğunu bulmak için ekibimle birlikte elimden gelen her şeyi yapacağım” diye sözlerini tamamladı Seiter.

Ayrıca OKUYUN| RHOA yıldızı Kim Zolciak, kocası Kroy Biermann’ın ikinci kez boşanma davası açmasının ardından alyanssız görüntülendi

Pazartesi günü erken saatlerde resmi Instagram hesabından şu açıklamayı yayınladı: “Joshua’nın beklenmedik ölümüyle ilgili trajik haberi son derece ağır bir yürekle paylaşıyoruz. Onu tanıyanların da doğrulayabileceği gibi Joshua, giderek kasvetli hale gelen bir dünyada inanılmaz derecede parlak bir ışıktı.”

“Onun korkusuz sesi ve boyun eğmez ruhu, binlerce insanın en karanlık anlarında kendilerini biraz daha az yalnız hissetmelerine yardımcı oldu. Joshua’nın ölümünün acısı bizi ölçülemeyecek kadar acıtsa da, onun nihayet huzur bulduğunu bilmek bizi teselli ediyor” ifadeleri kullanıldı.

Ölümünü duyuran açıklama daha sonra silindi.

Seiter, depresyon ve zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadelesini dile getiriyor. 2021’de şöyle bir Instagram gönderisi kaleme aldı: “Ben Josh Seiter ve intihar girişiminden sağ kurtulan biriyim.” OKB, bipolar depresyon ve YAB ile savaşıyorum ama pes etmeyi reddediyorum. ne hayatta kaldın “