You'nun oğlu Ye-jin, kendisinin sevimli çizimlerini çiziyor, oğul Alkong

şermin

Member
“Crash Landing on You” filmindeki rolüyle tanınan aktris Son Ye-jin, oğlu Alkong'a kısa bir bakış gösteren fotoğraflar paylaştı. Ye-jin, Cuma günü Instagram'da kendisinin ve oğlunun ellerine sevimli küçük çizimler yaptırdığı birkaç fotoğraf yayınladı. (Ayrıca okuyun | “Crash Landing on You”: Son Ye-jin, Son Alkong'un elini evcil hayvanının pençesine benzetiyor, hayranlar bunun ne kadar sevimli olduğuna inanamıyor)

Crash Landing on You'nun Sonu Ye-jin, Instagram'da bir gönderi paylaştı.
Son Ye-jin kendisinin ve oğlunun fotoğrafını paylaştı

İlk resimde Ye-jin, parmaklarında tırtıl, lale, gökkuşağı ve gülen yüz çizimleri bulunan eline tıkladı. Arka planda bir kanepe görülüyordu. Bir sonraki fotoğrafta Alkong'un kanepede oturduğu görülüyordu. Gri bir kıyafet giyiyordu. Elinde ayrıca bir köpeğin yüzü de dahil olmak üzere bazı hayvan çizimleri vardı.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Hayranları paylaşımına tepki gösterdi

Alkong'un her iki bacağında da çizimler vardı. Ye-jin, gönderiye başlık koymasa da “lale”, “tırtıl”, “gökkuşağı”, “kedi yüzü” ve “sarmal gözlü yüz” emojilerini ekledi. Tatlı fotoğraflara tepki veren bir hayran şöyle yazdı: “Aman Tanrım!! En tatlısı, hem anne hem de oğul. Aile etkinliği, tüm resimlere tekrar tekrar bakın. Gülümsemeden duramıyorum.” “Peki ya Papa Hyun Bin? Bir kişi onun da o sevimli küçük 'dövmeleri' var mı?” diye sordu.

Ye-jin ve Hyun Bin, 2022'de Alkong'u karşıladılar

Ye-jin ve aktör kocası Hyun Bin, ilk çocuklarını Kasım 2022'de kucağına aldılar. Instagram'da uzun bir not paylaştıktan sonra hamileliğini doğruladılar. Eylül 2022'de ajansı çocuğun erkek olduğunu doğruladı. Mayıs 2022'de Kore medyasında hamileliğe dair ilk haberler çıktı. Ancak ajansı bu haberleri yalanladı. Ancak günler sonra gerçekten hamile olduğunu doğruladı.

Ye-jin'in hamileliğiyle ilgili notu

Instagram'da uzun bir notta şunları yazdı: “Bugün bazı mutlu haberleri dikkatlice paylaşmak istiyorum. Bize yeni bir hayat geldi. Hala biraz sersemlemiş durumdayım ama endişe ve heyecanla her gün vücudumda değişiklikler hissediyorum. Ne kadar minnettar olsam da kendimi o kadar ihtiyatlı hissediyorum ki, bunu çevremdeki kimseye bile söylemedim. Çok geç olmadan bu haberi, muhtemelen bizim kadar uzun süredir bekleyen hayranlar ve tanıdıklarla paylaşıyorum. Bize bahşedilen kıymetli hayatı koruyacağımızdan emin olacağız. Umarım hepiniz hayatınızdaki değerli şeyleri korur ve sağlıkla yaşarsınız. Mutlu ol.”

Çift hakkında

Son Ye-jin ve Hyun Bin, birkaç yıl çıktıktan sonra 31 Mart 2022'de özel bir törenle evlendiler. “Crash Landing On You”nun yanı sıra Son Ye-jin ve Hyun Bin, 2018 aksiyon gerilim filmi The Negotiation'da birlikte rol aldılar.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde