Zindagi dizisi Abdullahpur Ka Devdas 26 Şubat'ta gösterime giriyor

şermin

Member
Anjum Shahzad'ın yönettiği ve Shahid Dogar'ın yazdığı 13 bölümlük dizide Bilal Abbas, Raza Talish ve Sarah Khan yer alıyor. Yapımcılığını Shailja Kejriwal üstleniyor.

HT resmi

Küçük bir kasabada geçen Abdullahpur Ka Devdas, farkında olmadan aynı kadına, Gulbano'ya (Khan) aşık olan iki yakın arkadaş olan Fakhar (Abbas) ve Kashif'in (Talish) büyüme hikayesini konu alıyor.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

“Ancak Gulbano'nun fantezileri Devdas isimli anonim bir şair tarafından ele geçirildi. Olay örgüsü ilerledikçe Kashif'in Devdas olduğu ortaya çıkar ve Gulbano'nun arzusunun nesnesi haline gelir. Yapımcılar bir basın açıklamasında, onun bilmediği gerçek Devdas'ın Fakhar olduğunu söyledi.

Shahzad, Abdullahpur Ka Devdas'ın bir aşk hikayesinden daha fazlası olduğunu söyledi.

“Aşk ve Devdalar aynı madalyonun iki yüzüdür. İster klasik Devdalar ister modern 'Abdullahpur ka Devdalar' olsun, her iki hikayenin de merkezinde gerçek aşk vardır.

“Shailja Kejriwal (Yapımcı, Hindistan) bu hikayenin gerçeğe dönüştürülmesinde kilit kişiydi. Zindagi, kültürler arası hikaye anlatımı için harika bir platformdu. Yönetmen bir röportajında şunları söyledi: Hindistan'daki dostlarımızdan değerli geri bildirimler almayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kejriwal, “Yaklaşan dizi insan kalbini derinlemesine inceliyor ve aşkın doruklarının nasıl beklenmedik değişimler ve aldatmacalara da yol açabileceğini gösteriyor” dedi.

“Aşkın evrensel gelgitini yansıtan karakterleri canlandıran yetenekli oyuncularımızın büyüleyici hikaye anlatımını ve güçlü performanslarını deneyimlemeniz için sabırsızlanıyorum” diye ekledi.

Khan, bir grup yetenekli insanla benzersiz bir senaryo üzerinde çalışırken harika bir deneyim yaşadığını söyledi.

“Yönetmen Anjum Shahzad, gösterinin her küçük yönü üzerinde çalıştı ve bu da bende Gulbano'yu en iyi şekilde canlandırmak istememi sağladı. Zindagi'de yayınlanacağını duymak inanılmaz derecede heyecan verici; Hintli izleyiciler sevgi konusunda her zaman cömert davrandılar, ben de öyle. “İçten gelen hikayemize verilecek tepkiyi görmek beni heyecanlandırıyor” dedi.

“'Abdullahpur Ka Devdas'ın Zindagi aracılığıyla Hint sinemalarına girmesi beni heyecanlandırıyor. Tüm oyuncu kadrosunun ve ekibin projeye olan inancı kusursuz bir şekilde hazırlanmış hikayeyi yansıtıyordu. Bu, çekim yolculuğunu hem gerçekçi hem de derin kıldı” dedi Talish.

'Abdullapur Ka Devdas', Zain Ali, Zuhaib Ali, Sami Khan, Iqra Manzoor'un 'Biba Sada Dil Morr De' parçalarını ve Sami Khan'ın yeniden yaratılan sözlerini ve Adnan Dhool, Zain & Zohaib'in 'Oh Sahib' şarkılarını ve Asim Raza'nın sözlerini içeriyor .

Savera Nadeem, Anoushay Abbasi ve Noman Ijaz da dizinin oyuncu kadrosunu tamamlıyor.